«БЕКІТЕМІН» _________________
Білім беру ұйымының атауы
Пәні:
Бөлім:
Педагогтің аты-жөні:
Күні:
Сынып:
Сабақтың тақырыбы:
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты:
Сабақтың мақсаты
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
Әдебиеттік оқу Алматымектеп
Өзім туралы
2сынып
№5 сабақ. Балалық шағы
2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу,
мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру
2.2.1.2 – шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды
белгілеп оқу
Білім туралы ой аясы кеңейеді
Қажетті ақпараттарды белгілейді.
Құндылықтар және оның
мақсаты:
Сабақтың барысы
Сабақтың
Педагогтің әрекеті
кезеңі//
уақыты
Сабақ
Жаңа сабаққа оқушыларды дайындау.
тың басы Назарларын сабаққа аудару.
5 минут
"Алға, білімге жаңа қадам!"
"Жаңа күн, жаңа мүмкіндіктер!"
"Бүгінгі сабақ – жаңа жеңіс!"
Сабақ
тың
ортасы
30 минут
Өткенді пысықтау
Кітапты көп оқыған адам қандай
болатынын дәптеріңе күн суретін салып,
айналасына жаз
Тақырыпты ашу
Ребусты шеш. Қандай сөз шықты?
Мағынасын түсіндір.
Жауап:Білім
Құндылық мақсаты:Отан, ел, туған
өлке туралы білу және пайымдау
Жаңа тақырып
1-тапсырма
Өлең үзіндісін түсініп, мәнерлеп оқы.
Сұрақтарға жауап бер
Сөздік жұмыс
Тақ,шешен, көсем сөздерінің мағынасын
біліп ал
Жұптық жұмыс
2-тапсырма
Көп нүктенің орнына берілген тірек
сөздерді қойып, сөйлемдерді
толықтырып оқы.
Патша отыратын қадірлі орын тақ деп
аталады.Қиын қыстау күндерде ақыл
табатын адамды көсем деп атайды.
Шешен-топ алдында шебер сөйлейтін
адам.
Сергіту сәті
Оқушының
әрекеті
Ыстық
ықылас
білдіреді
Санамақ
ойнайды
Ребус шешеді
Шығарманы
түсініп оқиды
Жұптық
жұмыс
орындайды
Бағалау
Ресурстар
Мақтап, мадақтап
отыру
суреттер
Дескриптор:
Топткстыру жасай
алады-1б
Білімді болудың
пайдасын біледі1б
Дескриптор:
Өлең үзіндісін
түсініп оқиды-1б
Сұрақтарға жауап
береді-1б
Дескриптор:
Көп нүктенің
орнына берілген
тірек сөздерді
қойып,
сөйлемдерді
толықтырып
оқиды-1б
Сөз мағынасын
түсінеді-1б
Тамаша!
оқулық
оқулық
оқулық